search
top

Den regionálních potravin Libereckého kraje

21.9.2017
Regionální agrární rada Libereckého kraje

Program

  • Představení regionálních výrobců potravin - ochutnávky a možnost zakoupení jejich produktů
  • Vyhlášení výsledků 7. ročníku soutěže Regionální potravina Libereckého kraje
  • Kuchařská show se soutěží o ceny od regionálních potravinářů
  • Bohatý kulturní program
  • Ochutnávka a prodej výrobků oceněných v soutěžích Regionální potravina Libereckého kraje a Výrobek roku Libereckého kraje z odvětví potravinářství - zemědělství

Ke stažení: plakát, program
Podpora a propagace regionálních výrobců potravin dlouhodobě patří mezi priority Libereckého kraje a Regionální agrární rady Libereckého kraje.
Od roku 2010 je Ministerstvem zemědělství každoročně vyhlašována soutěž pod názvem Regionální potravina. Jejím cílem je podpora kvalitních produktů českých zemědělců a potravinářů. V Libereckém kraji je tato soutěž koordinována Regionální agrární radou Libereckého kraje. Vítězové letošního ročníku soutěže Regionální potravina v našem kraji budou opět slavnostně vyhlášeni na této prodejní a prezentační výstavě.
Akce nabízí možnost ochutnávek i nákupu potravinářských výrobků vyrobených v Libereckém kraji. Navazování přímých kontaktů mezi spotřebiteli a výrobci, poskytování informací o způsobu výroby i uzavírání obchodních partnerství se na výstavách tohoto typu stalo samozřejmostí.
Součástí akce bude také bohatý doprovodný program včetně možnosti si zasoutěžit o zajímavé ceny.

Tipy na výlet

Pamatujete si, jak jste při každém svátků nebo narozeninách sháněli pohledy? To je v posledních letech už spíše historií. Ale pojďte se vrátit zpět a podívejte se do muzea papírové krásy v Liberci. Více na http://6b.cz/vdlJ.

top